.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ИГРАЧКА ДОКТОРСКИ СЕТ ВО КЕСА

SKU: 36020656
Достапност: На залиха
119 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска играчка, димензии на пакување 15х23см
Пластика, хартија
неограничен
На суво и чисто место, подаледку од влага и вода
Масориенте. НР Кина
Симпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*