.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗЛАТО ПОЉЕ ЈУФКИ ДУРУМ СО ЈАЈЦЕ 400Г

SKU: 05030778
banner
Достапност: На залиха
87 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ЈУФКИ
ГРИЗ ОД ДУРУМ ПЧЕНИЦА, JAJЦА. ПРОИЗВОДОТ МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ СОЈА.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ПОДРАВКА ДД А.СТРАЧЕВИЦА 32, 48000 КОПРИВНИЦА, ХРВАТСКА
ПОДРАВКА ДООЕЛ, МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЗОНА ЌОЈЛИЈА УЛ 9 БР 4 1043 ПЕТРОВЕЦ СКОПЈЕ МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

130 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

75 ден
Слика од ДИ-ГО КВАСЕЦ СУВ 7 ГР

ДИ-ГО КВАСЕЦ СУВ 7 ГР

15 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

84 ден