.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗЛАТО ПОЉЕ КОРН ФЛЕКС 500ГР

SKU: 05090442
Достапност: На залиха
149 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЗЛАТО ПОЉЕ КОРН ФЛЕКС 500ГР
Состојки: пченичен гриз (91%), шеќер, сол, екстракт од слад (од Јачмен), витамини: Б1, Б2, Б6, пантотенска киселина, фолна киселина, ниацин, Б12, Може да содржат траги од млеко, ореви, и соја. Можеш да конзумираш веднаш. По отварање добро затворете ја вреќичката за да се задржи крцкавоста на снегулките.
356 дена
Чувајте на суво место
Пакува: Жито д.о.о., Шмартинска 154, 1000 Лјублјана, Словенија.
ПОДРАВКА дооел, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9, бр. 4, 1043 Петровец, Р. Северна Македонија / Земја на потекло: ЕУ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*