.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

ЗИАЈА ШАМПОН СО ПРИРОДНА МАСЛИНКА 400МЛ

SKU: 34251257
Достапност: На залиха
195 ден 170 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Зиаја шампон
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-8,Urea, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Sodium Olivamphoacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum(Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10),CI 16035 (FD&C Red No. 40).
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Ziaja PL
Топ Поинт Компани ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*