.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗИАЈА МАСКА СО ПРИРОДНА МАСЛИНКА 200МЛ

SKU: 34350361
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Зиаја маска за коса со природна маслинка
Aqua (water), cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, dimethicone, behentrimonium chloride, isopropyl myristate, polyquaternium-10, olea europaea (olive) fruit oil, panthenol, sodium benzoate, parfum (fragrance), citric acid, Cl 42090 (FD&C blue No. 1), Cl 19140 (FD&C yellow No. 5), Cl 47005 (D&C yellow No. 10), Cl 16035 (FD&C red No. 40)
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Ziaja PL
Топ Поинт Компани ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

19 ден
Слика од БИТОЛСКА КИСЕЛА ПАВЛАКА ЕКСТРА 20%ММ 180Г

БИТОЛСКА КИСЕЛА ПАВЛАКА ЕКСТРА 20%ММ 180Г

4 Поени
29 ден 25 ден
Слика од БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

59 ден
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ ПЕТ 1.5Л

ЗЛАТЕН ДАБ ПЕТ 1.5Л

95 ден