.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗИАЈА КРЕМ-САПУН ЗА ТУШИРАЊЕ 500МЛ

SKU: 34401072
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Зиаја гел за туширање на база на протен од козјо млеко, кремаста богата структура, неутрален мирис. За сува и чувствителна кожа.
AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, COCO-GLUCOSIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PANTHENOL, LACTOBACILLUS/MILK SOLIDS/GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL FERMENT, CYCLODEXTRIN, PROPYLENE GLYCOL, GOAT MILK EXTRACT, COCAMIDE DEA, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID.
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Ziaja PL
Топ Поинт Компани ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОЛДЕН ИГЛ  БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

ГОЛДЕН ИГЛ БЕЗ ШЕЌЕР 250МЛ

34 ден 27 ден
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА 1Л

53 ден
Слика од ШВЕПС ОРАНЖАДА 1Л

ШВЕПС ОРАНЖАДА 1Л

53 ден
Слика од ФИШЕРМЕН ФРИЕНДС МИНТ 25Г

ФИШЕРМЕН ФРИЕНДС МИНТ 25Г

45 ден