.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗЕНЕГЕР РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

SKU: 39060119
Достапност: На залиха
1999 ден 1499 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 1700W Сад за прав со капацитет 2l Ергомомска рачка Филтер кој се мие Складирање во исправена положба Кука за складирање на кабел ПЛАСТИКА НЕОГРАНИЧЕН НА СУВО МЕСТОТурцијаАгротехна

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*