.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАШТИТНА МАСКА КН95

SKU: 51060023
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Заштитна маска KN95 за повеќетратна употреба
Неткаен текстил, ткаенина за филтрирање честитчки со висока ефикасност, мек слој од памук
2 години од датата на производство
Да се чува на темно и суво место на температура помеѓу -5 до +50, релативна влажност на воздух < 80%
Safemed Србија
Графотекс ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*