.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 ЦРНА БЕЗ ФИЛТЕР

SKU: 51060032
Достапност: На залиха
29 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Петослојна заштитна маска
Неткаен материјал, Мелтблоун
Неограничен
На суво место
Кина
Палета7
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*