.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАШТИТНА МАСКА КН 95 БЕЛА СО ФИЛТЕР

SKU: 51060030
Достапност: На залиха
45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
Петослојна заштитна маска
Неткаен материјал, Мелтблоун
Неограничен
На суво место
Кина
Палета7
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*