.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАРА ШПАГЕТОНИ БР.4 500 ГР

SKU: 05030051
Достапност: На залиха
60 ден 39 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МК - тестенини шпагетони од Тврдо пченично зрно (дурум брашно) 500гр.
Состав: Тврдо пченично брашно (дурум), вода. Може да содржи траги од јајца и соја. Содржи глутен.
365 дена
Да се чува на ладно и суво место.
Pasta Zara S.p.A. Italy, Италија
Увозник и Дистрибутер за Р. Северна Македонија: ВСР Дистрибуција и Логистика, Скопје. Ул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр. 57/1-6, Скопје, Р.Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*