.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАРА ТЕСТЕНИНИ КУС КУС 500ГР.

SKU: 05030076
Достапност: На залиха
91 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кус Кус
Тврдо пченично брашно,(дурум),,вода.Може да содржи траги од соја.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место
Паста Зара Италија
Алка дистирибуција

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*