.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАРА МАКАРОНИ СПИРАЛИ БР. 57 500 ГР

SKU: 05030064
Достапност: На залиха
60 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТЕСТЕНИНИ МАКАРОНИ СПИРАЛИ ОД ТВРДО ПЧЕНИЧНО ЗРНО (ДУРУМ БРАШНО) 500ГР.
ТВРДО ПЧЕНИЧНО БРАШНО (ДУРУМ), ВОДА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД ЈАЈЦА И СОЈА. СОДРЖИ ГЛУТЕН.
10 МЕСЕЦИ
ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И СУВО МЕСТО.
ПАСТА ЗАРА С.П.А. ИТАЛИЈА
УВОЗНИК И ДИСТРИБУТЕР ЗА Р. СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА, СКОПЈЕ. УЛ. МИТРОПОЛИТ ТЕОДОСИЈ ГОЛОГАНОВ БР. 57/1-6, СКОПЈЕ, Р.СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*