.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЗАДРУГА АЈВАР БЛАГ 490 ГР.

SKU: 09030768
Достапност: На залиха
259 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПАСТЕРИЗИРАН ДОМАШЕН БЛАГ АЈВАР
Печена црвена пиперка 85%, печен модар патлиџан 7%, сончогледово масло, сол, оцетна киселина.
2 години
На амбиентална температура. После отварање се чува во ладилник најмногу 5дена.
ПРИНЦИП КОМЕРЦ Петар ДООЕЛ
ПРИНЦИП КОМЕРЦ Петар ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*