.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЖИТНИЦА БАТАК ЗАМРЗНАТ ЌЕСА КГ

SKU: 13030020
Достапност: На залиха
120 ден

Замрзнат батак
 пилешко месо
365 дена
-18С
Пилко
Вајомаг

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*