.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЖЕЉИЦИ ШАРЕНИ БОНБОНИ 80 ГР

SKU: 07042243
Достапност: На залиха
45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чоколадо со шарени бонбони
Шеќер, полномасно млеко во прав (21%), слатки слатки 20% (шеќер, путер од какао, млеко во прав, какао маса, сурутка во прав (од млеко), згуснувач (E414), бои (E171, E100, E120, Е141, Е163), емулгатор (сончогледен лецитин), гликозен сируп, средства за застаклување (E903, E901, E904)), путер од какао, маса на какао, емулгатор (соја лецитин), природна арома на ванила.
270 дена
Да се чува на ладно и суво место
Соко Штарк Србија
AТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ д.о.о. СКОПЈЕ, Ул Шар Планина бр 6, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*