.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЖЕЛАТИН СО ЕФЕКТ НА ЗЛАТО

SKU: 42110391
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Желатин во боја
E102,E122,E133,E127,E110,E555,E171,E211,E202,Gelatine
5 години
до 25°CДПТУ Палета 7 дооел
ДПТУ Палета 7 дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*