.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЖАНДАЊЕРА МЕДИТЕРАН Л-500

SKU: 43020330
Достапност: На залиха
182 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

жандањера л500 во бојаПВЦнеограничен Да се чува на ладно и суво местоСања ПластБонн-Комерц Ск

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*