.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕТИ ПОП КЕК КАКАО 144Г

SKU: 07111477
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =52.08ДЕН

95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

КОЛАЧ СО СОС ОД ЧОКОЛАДО ОБЛОЖЕН СО КАКАО
ПЧЕНИЧНО БРАШНО (СОДРЖИ ГЛУТЕН), ЈАЈЦЕ, РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМА, СОНЧОГЛЕД, ПАМУК,КАНОЛА), ГЛУКОЗНО-ФРУКТОЗЕН СИРУП,ПРАВ ОД СУРУТКА, ПОЛНОМАСНО МЛЕКО ВО ПРАВ, ЗАДРЖУВАЧ НА ВЛАГА, ЕМУЛГАТОРИ, ПОЛИГЛИЦЕРОЛ ЕСТЕРИ, СОЛ, МОДИФИЦИРАН СКРОБ ОД КОМПИР, ПРАШОК ЗА ПЕЦИВО, КОНЗЕРВАНС, АРОМАТСКИ МАТЕРИИ, ЗГУСНУВАЧ,РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ, КАКАО, ПИРЕ ОД ЛЕШНИК
9 МЕСЕЦИ
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES
ИМПЕРИЈАЛ ТАБАКО АД ВАЛАНДОВО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*