.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕТИ ВАНТЕД ПОПС СО КОКОС 28 ГР

SKU: 07112310
Достапност: На залиха
18 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чооколаден бар
Шеќер,кокос,полномасно млеко во прав,растително масло,путер од какао,прав од сурутка,сируп од инвертен шеќер,маса од какао,пченкарно брашно,пченично брашно,оризово брашно,емулгатори,ароми,сол.
означен на амбалажата
на суво и темно место
ЕТИ
Империјал Табако АД Валандово

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*