.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕТИ БРАУНИ КАКАО 36 ГР

SKU: 07020737
Достапност: На залиха
12 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чооколаден бар
Пченично брашно (содржи глутен), шеќер,јајца,растителна маст (палма,сомчоглед,памук,канола),чоколаден сос 15% глукозо-фруктозен сируп,темно чоколадо 5,9%,какао 6,8%,задржувач на влага (глицерол0,емулгатори, моно и диглицериди на масни киселини,сол,прашок з апециво,конзерванс,ароматски материи,згуснувач,регулатор на киселина (цитрик ацид),млеко во прав,емулгатор (лецитин од сончоглед),ароматски материи.Може да содржи траги од лешни ,сусам,соја
означен на амбалажата
на суво и темно место
ЕТИ
Империјал Табако АД Валандово

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*