.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
15 Поени

ЕССЕ ПРАСКА НЕКТАР 1Л.

SKU: 08051468
Достапност: На залиха
59 ден 53 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Негазиран овошен сок со вкус на праска
Вода,овошен микс мин.40%(каша од праска 30%,сок од праска 3.52%,сок од портокал 3.46%,концентрат од јаболко 3.11%,сок од лимон 0.85% )
12 месеци
На ладно и суво место
Румко 91 Дооел, Ресен

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*