.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕССЕ МИА СОК ОД ПРАСКА 1Л.

SKU: 08051511
Достапност: На залиха
48 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
безалкохолен пијалок
Вода,овошен сок мин.20%(со вкус на праска),шеќер,инвертен шеќер,Л-аскробинска киселина,боја:амонијачно сулфитен карамели бета каротен,стабилизатор
означен на амбалажата
на суво и темно место
Румко 91 Дооел Ресен
ЕССЕ ДООЕЛ Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*