.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕССЕ МИА СОК ОД ВИШНА 1Л.

SKU: 08051510
Достапност: На залиха
48 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
безалкохолен пијалок
Вода,овошен сок мин.20%(со вкус на вишна),шеќер,инвертен шеќер,концентрат од црн морков и боровинка,лимонска киселина,природна арома
означен на амбалажата
на суво и темно место
Румко 91 Дооел Ресен
ЕССЕ ДООЕЛ Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

10 ден
Слика од ДОБРА ВОДА ЛИМОН 1.5Л

ДОБРА ВОДА ЛИМОН 1.5Л

24 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден