.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕССЕ МИА СОК ОД АНАНАС 1Л.

SKU: 08051512
Достапност: На залиха
48 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
безалкохолен пијалок
Вода,овошен сок мин.20%(со вкус на ананас),шеќер,сок од ананас од концентрат,регулатор на киселост,стабилизатори,антиоксиданс,растителни масла,бои,арома
означен на амбалажата
на суво и темно место
Румко 91 Дооел Ресен
ЕССЕ ДООЕЛ Скопје
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*