.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕССЕ КОРНИШОНИ ПИКОЛО 680 ГР

SKU: 09030836
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =17.35ДЕН

118 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ПАСТЕРИЗИРАНИ КОРНИШОНИ ОД СЕЛЕКТИРАНИ СОРТИ НА КОРНИШОН, СПОРЕД ОРГИНАЛЕН РЕЦЕПТ СО ПРИМЕНА НА СТАНДАРДИТЕ ЗА КВАЛИТЕТ. ПРЕПОЗНАТЛИВИ СЕ ПО СВОЈОТ ОСВЕЖИТЕЛЕН ВКУС,ПРИЈАТНА АРОМА И КРЦКАВА ТЕСТУРА.
Состав: КОРНИШОН, ВОДА , ОЦЕТ ШЕЌЕР,СОЛ,СИНАП, ЦРН ПИПЕР.
Рок на употреба: 2 ГОДИНИ
Начин на чување: НА АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА. ПОСЛЕ ОТВАРАЊЕ СЕ ЧУВА ВО ЛАДИЛНИК НАЈМНОГУ 14ДЕНА.
Производител: ESSE Македонија
Дистрибутер: ESSE Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*