.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕРДАЛ 1-2-3 СЈАЈ ЗА КОНДУРИ СУНГЕР НЕУТРАЛ

SKU: 31110090
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сунѓер со синтетички восок за сјајна боја на обувките
˂ 5 % ANIONSKIH SURFAKTANATA, ALKOHOL, BOJE
4 год. од датумот на производство
Да сечува на суво место подалеку од сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*