.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕРДАЛ СЈАЈ ЗА КОНДУРИ КАФЕН

SKU: 31110103
Достапност: На залиха
85 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сјај за обувки со бадемово масло за освежување на бојата
Содржи природно бадемово масло
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*