.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕРДАЛ СПРЕЈ ЗА НЕГА НА ПРЕВРТЕНА КОЖА НЕАУТРАЛ

SKU: 31110098
Достапност: На залиха
169 ден 127 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Спреј за нега на обувки и облека од превртена кожа
˂ 5 % ANIONSKIH SURFAKTANATA, ˂ 5 % NEIONSKIH SURFAKTANATA, FENOKSIETANOL, DIHIDROPENTAMETHYLINDANONE, BOJA
5 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*