.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕРДАЛ ОСВЕЖУВАЧ ЗА ЧЕВЛИ 100МЛ

SKU: 31110293
Достапност: На залиха
194 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Освежувач за чевли
Хигиенски и дерматолошки тестиран производ со мириз на лимон
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*