.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕРДАЛ ЛОСИОН ЗА НЕГА НА КОЖА 500МЛ

SKU: 31100056
Достапност: На залиха
232 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лосион за нага на кожа
<5% ANIONSKI TENZIVI, NEJONSKI TENZII, SAPUN, PARFEMI. DOPOLNITELEN SOSTAV: EKSTRAKT OD LAVANDAR, BOJA VO TRAGOVI
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*