.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕРДАЛ КРЕМА ЗА КОНДУРИ ВО ТУБА КАФЕНА 60МЛ.

SKU: 31110234
Достапност: На залиха
85 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крема за обувки
Содржи природен пчелин восок
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*