.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕНДЛЕСС КУЈНСКИ БРИСАЧ КЛАСИК 1/1

SKU: 31020122
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кујнска ролна
100% Целулоза
Неограничен
Да се чува на суво место
EUROCHARTIKI S.A Грција
Вендора Компани

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*