.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕМСАЛ ДРВО 750ML

SKU: 31100051
Достапност: На залиха
175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сретство за чистење на дрво и дрвени поврчини
<5% Неанјонски сурфактанти, Парфеми, Phenoxyethanol, Didecyldimonium Chloride
4 год. од датумот на производство
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
ERDAL GMBH
АВТ Интернатионал-Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*