.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛ САБОР НАЧО ЧИПС ТЕКСАС BBQ 100 GR

SKU: 05080554
Достапност: На залиха
42 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЕЛ САБОР НАЧО ЧИПС ТЕКСАС BBQ 100 GR

Пченкарно брашно 68%(од Франција и Италија),растително масло(палмино),зачини-вкус на скара,арома на чад,шеќер,сол,боја екстракт од пиперка,Може да содржи траги од глутен,млеко(лактоза),целер,соја и нивни производи.

8 месеци од датумот на производство

Да се чува на ладно и суво место.

EL SABOR MEXICAN FOODS S.A.-Грција

ВЕНДОРА КОМПАНИ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

25 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

59 ден
Слика од РЕЛАКС СОК ПРАСКА 250 МЛ ЛИМЕНКА

РЕЛАКС СОК ПРАСКА 250 МЛ ЛИМЕНКА

34 ден
Слика од МЕШАНА САЛАТА ЗЕЛКА И МОРКОВ 280 ГР ФУДБАР

МЕШАНА САЛАТА ЗЕЛКА И МОРКОВ 280 ГР ФУДБАР

45 ден