.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛСЕВ ЕКСТРАОРДИНАРИ КОКОС МАСКА ЗА КОСА 300MЛ

SKU: 34420340
Достапност: На залиха
309 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Маска за потхранување на нормална до сува коса
AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL, CETYL ESTERS, CI 19140 / YELLOW 5, PHENOXYETHANOL, TRIDECETH-6, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CARAMEL, BHT, CITRIC ACID, CETRIMONIUM CHLORIDE, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Лореал, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*