.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛСЕВ ТОТАЛ РИПЕАР ЕКСТРИМ РЕГЕНЕРАТОР 200МЛ

SKU: 34350266
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Регенератор за потполмо обновување на сува и оштетена коса.За коса мека до врвовите.
AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ESTERS, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TRIDECETH-6, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTA DECANEDIOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CETRIMONIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, PARFUM / FRAGRANC
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Лореал, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*