.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛСЕВ АРГЕНИН ДВОФАЗЕН СЕРУМ 100МЛ.

SKU: 34420313
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Елсев серум за расчешлување, ја зајакнува косата.Се нанесува на сува или мокра коса.
AQUA / WATER, ISODODECANE, PHENYL TRIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, CI 17200 / RED 33, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, PHENOXYETHANOL, ARGININE, CHLORPHENESIN, DIMETHICONOL, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, PARFUM / FRAGRANCE
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Лореал, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*