.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛСЕВЕ ЕКСТРАОРДИНАРИ KOKO РЕГЕНЕРАТР 200МЛ.

SKU: 34350364
Достапност: На залиха
199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Регенератор за нормална до сува коса. Хранлива формула збогатена со кокосово масло
AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM / FRAGRANCE, CETYL ESTERS, CI 19140 / YELLOW 5, COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL, PHENOXYETHANOL, TRIDECETH-6, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, CARAMEL, BHT, CITRIC ACID, CETRIMONIUM CHLORIDE, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Лореал, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*