.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛОДЕ ЕДТ ЗА МАЖИ ИНТЕНС 100МЛ

SKU: 35140203
Достапност: На залиха
315 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

тоалетна вода за мажи
Alcohol Denat., Aqua, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, BHT, Citral,Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool.
3 год од датумот на производство
Да се чува во ладни, суви и проветрени простории. Да се избегнуваат температури под 5°C и над 40 °C.
Производител: Сарантис Франција 12, Руе ду Рошер 75008, Париз.
Сарантис - Скопје бул.8-ми Септември 40/2 , 1000 Скопје, тел.2 700 552

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*