.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕЛИТ ЛОВЕ ЧОКОЛАДИ 105 ГР

SKU: 07042807
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Млечна чоколада со какао и лешник
Млечна чоколада 50%,ароми,крема од какао и лешник 50%,содржи фстак.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Елит Чиколата Ве Шекерпаре Сан.А.Ш. ИСтанбул-Турција
Океан Ком трејд Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*