.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕКЛЕР 10 ПАРЧИЊА ТАЦНА

SKU: 05112190
Достапност: На залиха
90 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Претставува лесен десерт со крем и во средината и премачкан со чоколадо на површината
Брашно тип-500, јајца,зејтин, млеко, шеќер, чоколадо темно, маргарин крем ванила Алергени:глутен, млеко во прав .
4 дена
На температура 0°С -4°С
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*