.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕКЛЕР ОВОШЕН

SKU: 05112254
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Претставува еклер филуван со шлак крем и овошно полнило а на горниот дел прелиен со чоколадо темно и декориран со бело чоколадо
Брашно Т-500, сончогледово масло, јајца, млеко, шекер, пченкарно нишесте,овошно полнило јагода, термостабилно чоколадо,бело чоколадо Алергени:глутен, јајца,млеко во прав
4 дена
На температура0°С -4°С
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*