.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕКЛЕРИ КГ

SKU: 05112241
Достапност: На залиха
395 ден

Претставува еклер филуван со крем ванила горниот дел прелиен со чоколадо
Брашно Т-500, сончогледово масло, јајца, шекер, вода,термостабилно чоколадо, Алергени:глутен, јајца,млеко во прав
4 дена
На температура0°С -4°С
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*