.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРОПА СО ЉУБОВ ШЕРИ СРЦЕ 100ГР.

SKU: 07030039
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чоколаден полнет десерт со вишна (10%)
Шеќер,какао маса,вишна (10%), какао путер,гликозен сируп,алкохол (2%),емулгатор:соја лецитин,арима:ванилин.Чоколадата содржи какао делови:53% мин. Може да содржитраги ос млечни производи,лешник и бадем. Вишната може да содржи делови од коската.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
А.Д. Европа
Макомаркет

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*