.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРОПА ПРАЛИНЕ ЈАГОДА 500ГР.

SKU: 07030064
Достапност: На залиха
142 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Фондан производ прелиен со чоколада (20%)
Шеќер, гликозен сируп, какао маса, какао путер, киселина: лимонска киселина, овошен сируп јагода (0,1%), арома,  емулгатори: соја лецитин и полиглицерол полирицинолеат, концентрат од црн морков, арома: ванилин. Чоколадата содржи какао делови: 53% мин. Може да содржи траги од белка, млечни производи, лешник и бадем.Производот содржи глутен, кикирики и млеко.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Европа
Макомаркет

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*