.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРОПА ПРАЛИНЕ ПОРТОКАЛ 500 ГР.

SKU: 07030067
Достапност: На залиха
142 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Фондан производ прелиен со чоколада (20%)
Шеќер,гликозен сируп,какао маса,какао путер,киселина:лимонска киселина,природна арома лимон (0,1%),емулгатори:соја лецитин и полиглицерол,полирицинолеат,природна боја екстракт од пиперка,арома:ванилин.Чоколадата содржи какао делови:53% мин.Производот содржи соја лецитин.Може да содржи траги од млечни производи,белка,лешник и бадем.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Европа
Макомаркет

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*