.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРОПА КРЕМ БАНАНА 544ГР

SKU: 07030282
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =42.1ДЕН

229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Пенест производ прелиен со чоколада
Состав:Шеќер, гликозен сируп, какао маса, какао путер, средство за желирањеЧ белка во прав, банана во прав, агар-агар, киселина: лимонска киселина, емулгатори, ароми, природна боја. Може да содржи траги од млечни производи, лешник и бадем.
Рок на употреба:12 месеци
Начин на чување:Да се чува на суво и ладно
Производител:А.Д. Европа
Увозник/Дистрибутер:Мако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*