.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА САЛАТА СО КУС КУС 160G

SKU: 09050486
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата
Зеленчук 36% (моркови, наут, пиперки, кромид), туна (Katsuwonus pelamis) 26%, кускус 15% (содржи глутен), вода, масло од репка, суви домати (4%), рафинирано маслиново масло, зачини зеленчук (моркови, кромид, целер, магдонос), магдонос), сол.
36 месеци
Да се чува на суво место и на собна температура.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*