.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА САЛАТА СО ДИВ ОРИЗ И ЃУМБИР 160Г

SKU: 09050488
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата
Зеленчук 46% (моркови, пиперки, пченка, грашок), туна (Katsuwonus pelamis) 26%, масло од репка, див ориз 9,4%, вода, мариниран ѓумбир 2% (ѓумбир, гликоза, сол, шеќер, регулатор на киселост (лимон) киселина)), сол.
36 месеци
Да се чува на суво место и на собна температура.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*